Uczniowie klasy ID

Sukces klasy I B i I D

Sukces klasy I D

10 stycznia 2012 roku, jako druga w naszej szkole, do grona najbardziej zaangażowanych w zbiórkę zakrętek dołączyła klasa I D wychowawczyni Pani Weroniki Chamier Cieminskiej.

Dzieci wspierane przez swoich Rodziców z bardzo dużym poświęceniem zbierają zakrętki dla chorej Karolinki. Wszystkim uczniom tej wspaniałej klasy oraz ich Rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy.

klasa I B

14. 12. 2011 roku - godzina 1040 - uchylają się drzwi sali nr 12. Zza nich widać tylko pięknie opakowaną, dużą paczkę cukierków. Po chwili wszystko się wyjaśnia. Tym żartem wejście do klasy poprzedziła Pani Dyrektor, która przyszła pogratulować uczniom klasy IB wzorowej postawy społecznej
i zaangażowania w pomoc na rzecz chorej Karolinki, dla której szkoła zbiera zakrętki.

Dzieci obdarowane słodyczami przyjęły gratulacje i życzenia dalszych sukcesów. Jako współsprawców sukcesu wymieniały swoją wychowawczynię oraz Rodziców, Dziadków i całe rodziny.

Uczniowie klasy I B jako pierwsi ze wszystkich 35 klas w szkole zaangażowali się

w całości w pomoc chorej dziewczynce.

Ten sam zespół klasowy, dzięki pomocy i ofiarności Rodziców zajmuje pierwsze miejsce w akcji zbiórki makulatury.

Rodzicom i Rodzinom tych dzieci a także im samym serdecznie dziękujemy za pomoc w prowadzonych akcjach.

Więcej informacji na temat organizowanych akcji na stronie szkoły w zakładce "Biblioteka".

Autor:Teresa Herder

Pani Dyrektor z przewodniczącym klasy