Sukces Oliwii.

W kwietniu b.r. uczniowie kl.IV c i IV f wzięli udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego XII Konkursu Twórczego Używania Umysłu- Wyspa Zagadek-2012. Należało odpowiedzieć na 7 pytań, z różnych dziedzin wiedzy, rozwijając swoją wyobraźnię. Prace zostały sprawdzone i zakwalifikowane przez p.Adelę Martin, Katarzynę Fiałkowską i Marię Tysler. Do Sopotu wysłano około dziesięciu prac. Do finału zakwalifikowała się uczennica kl.IVc - Oliwia Górnicka. Był to duży sukces, gdyż na konkurs nadesłano ponad 800 prac. Finał odbył się w Sopocie, dnia 16 czerwca, w Szkole Podstawowej nr 9. Uczestnicy, w liczbie ok. 90 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych ,odpowiadali pisemnie na 13 pytań związanych z tematem smaku. Odpowiedzi wymagały twórczego myślenia i wyobraźni. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom finalisty, a laureatów poznamy we wrześniu. Trzymamy kciuki za Oliwię.

Opiekun - Maria Tysler