Święta tuż, tuż...

W okresie przedświątecznym uczniowie klas 4-7 brali udział w konkursach pt. "Kartka świąteczna" oraz "Ozdoba świąteczna".

Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie twórczej wyobrażni.

W konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce - Ada Wiśniewska kl. 5e,

II miejsce - Amelia Trześniewska kl. 6c,

III miejsce - Tymon Leda kl.4d.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Kuklewska (kl.6c), Łukasz Kwieciński (kl.6b), Kacper Pietrzak (kl.4b), Julia Król (kl.4d), Nadia Gierszewska (kl.6c), Maja Szczepańska (kl.6e) oraz Olaf Sutowski (kl.6a).

W konkursie na stroik świaąteczny nagrody otrzymali: Łukasz Kwieciński (kl.6b), Zofia Sobiejewska (kl.6d), Monika Majer (kl.7c), Maja Szczepańska (kl.6e), Amelia Trześniewska (kl. 6c), Olaf Sutowski (kl.6a), Nadia Wiśniewska (kl.6d) oraz Mateusz Majer (kl.6a).

W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Kuklewska (kl.6c), Dominik Kaszubowski (kl.6b), Kacper Kuklewski (kl.4b), Nadia Gierszewska (kl.6e), Zuzanna Karmańska kl.6b, Pola Kobus (kl.6e), Kacper Pietrzak (kl.4b), Dominik Kosiedowski (kl. 6b) oraz Wiktoria Karnecka (kl. 5e).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Teresa Gierszewska