ŚWIETNA POSTAWA NASZYCH UCZNIÓW II MIEJSCE W POWIECIE.

15. 01.2013r. w Brusach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.  Po wygranej w miejskich zawodach chłopcy z naszej szkoły reprezentowali miasto Chojnice na kolejnym szczeblu rozgrywek.
    W zawodach w Brusach startowały reprezentacje pięciu szkół z powiatu chojnickiego SP Lichnowy, SP Konarzyny, SP nr 1 Czersk, SP Brusy oraz SP nr 5 Chojnice. Każda z drużyn miała do rozegrania cztery mecze. Po ostatnim meczu nasza reprezentacja na swoim koncie miała dwa zwycięstwa oraz dwie porażki co pozwoliło zająć chłopcom II miejsce za Szkołą Podstawową z Brus a wyprzedzając Szkołę Podstawową z Lichnów.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Kołtonowski, Arian Darwish, Marcin Knopek,  Mateusz Flohr, Adam Golik, Sylwester Banaszak, Klaudiusz Ciuk, Szymon Szulc, Szymon Galikowski, Konrad Grabowski. Opiekunami uczniów są Arkadiusz Męcikalski i Mirosław Laskowski.