SZKOLNE ZAWODY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT KLAS SZÓSTYCH

8 marca 2012r. zakończyły się Szkolne Rozgrywki w Koszykówkę dziewcząt z klas szóstych. W tegorocznym turnieju wzięło udział pięć zespołów. Wszystkie uczestniczki zawodów mogły sprawdzić swoje umiejętności gry w „kosza” zdobyte na lekcjach wychowania fizycznego. Najlepsze zawodniczki turnieju będą reprezentować naszą szkołę już pod koniec marca na Miejskich Rozgrywkach w SP 7.

I miejsce zajął zespół - „Skaczące Żaby” w składzie: Sajana Wirkus, Hanna Drewek- Singer, Małgorzata Drzycimska, Paulina Rymon- Lipińska, Monika Szczepańska, Patrycja Pałubicka.

II miejsce zajął zespół- „Rószoffe Koteczki” w składzie: Wiktoria Bucholc, Zuzanna Ejsmont, Monika Czapiewska, Natalia Buczek, Anna Moraczewska, Martyna Czapiewska.

III miejsce zajęła drużyna – „Ememensy” – Magdalena Mielke, Aleksandra Libera, Małgorzata Grala, Wiktoria Orłowska, Paulina Kąkolewska, Paulina Wróblewska, Alicja Cichocka.

Gratulujemy zwyciężczyniom turnieju!!! Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za sportową walkę  i życzymy dalszych sukcesów.