Szkolny konkurs języka angielskiego!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dwuetapowym szkolnym konkursie języka angielskiego dla klas 4-6.

Pierwszy etap (eliminacje) - 30 marca (czwartek) godz. 14.40 - 15.25 w salach 18, 19 i 20.

Drugi etap (finał) - 6 kwietnia (czwartek) godz. 14.40 - 16.00 w salach 18, 19 i 20.

W pierwszym etapie do rozwiązania będzie test wyboru. 10 osób z najlepszymi wynikami przejdzie do drugiego etapu odbywającego się na zasadach popularnego programu telewizyjnego pt. "Jeden z dziesięciu". Po zakończeniu wręczone zostaną nagrody oraz dyplomy dla uczestników finału.

Zakres materiału:
Wiadomości i umiejętności poznane na lekcjach języka angielskiego według podręczników obowiązujących w danej klasie. Klasom 4 i 5 sugerujemy, by zapoznali się ze słownictwem znajdującym się na ostatnich stronach w zeszytach ćwiczeń.

Drodzy uczniowie, poinformujcie uczące Was nauczycielki, że macie zamiar wziąć udział w konkursie. Zapisy do 29 marca.

Więcej informacji można uzyskać u p. Natalii Siuda.

Zapraszamy!