SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KARTKA ŚWIĄTECZNA"

Dnia 05 grudnia 2011r. dla uczniów klas I-III. odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Kartka świąteczna”. Organizacją zajęły się: Beata Orlikowska, Ewa Hukało, Weronika Chamier Cieminska, Kamila Rzechtalska i Ewa Wielewska.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, pobudzenie aktywności twórczej uczniów, integracja dzieci z klas I – III. Każdy uczeń miał za zadanie wykonać kartkę bożonarodzeniową  dowolną techniką w ciągu 1 godziny zegarowej. Nie wolno było wykorzystywać do pracy gotowych elementów. Do konkursowych zmagań przystąpiło 32 uczniów.

Prace oceniane były w każdej kategorii wiekowej.

Z klas pierwszych zdobyły:

I miejsce- Nadia Czaja kl. I d

II miejsce- Monika Majer kl. I c

III miejsce –Dominika Laska kl. I e

Z klas drugich:

I miejsce –Marianna Jarzyna kl. II e

II miejsce –Maria Kubiś kl. II f

III miejsce-Karolina Kanthak kl. II a

Z klas trzecich:

I miejsce- Agata Wasielewska kl. III e

II miejsce- Weronika Remus kl. III f

III miejsce- Klaudia Labenz kl. III b

Nagrody i dyplomy wręczono uczniom 7 grudnia 2011 roku.

Nagrodzone prace  zostały przekazane do świetlicy szkolnej Gimnazjum Nr 2 w Chojnicach, bowiem zakwalifikowano je do  Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Kartka  świąteczna i ozdoba bożonarodzeniowa”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.