Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Uczniowie klas trzecich, pod kierunkiem swoich wychowawców: p. Brygidy Kerszk, p. Marzanny Koryckiej, p. Barbary Pruskiej, p. Barbary Tobolskiej, p. Małgorzaty Wawrzyniak i p. Kamili Rzechtalskiej, przygotowali ciekawy występ artystyczny. Oprawa muzyczno – plastyczna i różnorodność programu wpłynęły na to, że ślubowanie stało się niezwykłym przeżyciem dla dzieci.
        Uczniowie  zostali przeniesieni do krainy fantazji, w której wraz z Dobrą Wróżką, pokonywali przeszkody i rozwiązywali zadania.  Pierwszaki poradziły sobie z nimi doskonale.
         W kolejnym punkcie programu najmłodsi uczniowie naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Małgorzata Zakaszewska pasowała ich na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5.