Wyniki konkursu "Maraton Geograficzny"

Szkolny konkurs geograficzny przeprowadzono w 5 etapach, ostatni z nich odbył się 29 marca.
Uczniowie klas 5 – 8 zmagali się z zadaniami dotyczącymi podziału politycznego świata.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zwycięzcami konkursu  zostali: Nadia Stencel (8c) oraz Mikołaj Miszewski (7d), którzy wykazali się ogromną wiedzą i nie popełnili ani jednego błędu w żadnym z 5 testów.

II miejsce zajęły: Marianna Karczyńska (7a), Amelia Trześniewska (7b) oraz Julia Skwierawska (7d).

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w podczas apelu na zakończenie roku szkolnego.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie, a zwycięzcom gratuluję posiadania rozległej wiedzy.

Weronika Gorczyca