Wyniki miejsko-gminnego konkursu plastycznego "TO WARTO ZOBACZYĆ W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"

Na konkurs zorganizowany przez panie: Bożenę Kwiatkowską i Ewę Wielewską ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach i Chojnicki Dom Kultury wpłynęło do dnia 21 lutego 2011 roku 158 prac plastycznych wykonanych przez uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Chojnice.

W dniu 2 marca 2011 roku komisja konkursowa pod przewodnictwem pani Wandy Sawickiej, instruktora plastyki w Chojnickim Domu Kultury, zdecydowała o przyznaniu nagród i wyróżnień następującym uczniom z naszej szkoły:

1 MIEJSCE: Laura Kochan - SP5, Agata Wlazłowska - SP5.

2 MIEJSCE: Marcelina Karolczak - SP5,nMikołaj Nica - SP5, Aleksandra Grubicka - SP5.

3 MIEJSCE: Wiktor Stanisławski - SP5.

WYRÓŻNIENIA: Łukasz Domachowski - SP5, Jakub Smagliński SP5 , Zuzanna Czyżewska - SP5, Juliusz Kowalczyk - SP5, Kacper Żywiczka - SP5,

Nikola Jeske - SP5, Mateusz Kuczkowski - SP5, Wiktoria Dalecka - SP5, Jagoda Poźniak - SP5, Wiktoria Tandecka - SP5.

Wyżej wymienionych uczniów wraz z opiekunami zapraszamy na rozdanie nagród i dyplomów, które nastąpi w dniu 16 marca br. o godzinie 12 w siedzibie Chojnickiego Domu Kultury przy ulicy Swarożyca 1.

Nagrodzone i wyróżnione prace plastyczne będzie można oglądać w holu Chojnickiego Domu Kultury od dnia 16 marca 2011 roku.