Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Nasi uczniowi zagrali 17 kwietnia br. w Gdańsku w Finale Wojewódzkim turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Reprezentanci naszej szkoły w kategorii wiekowej U-10 rywalizowali z najlepszymi zespołami z województwa.

Poziom sportowy turnieju był bardzo wysoki i niestety nie udało się awansować do Finału Ogólnopolskiego w Warszawie.

Pomimo braku awansu do kolejnej fazy turnieju, udział w Finale Wojewódzkim w Gdańsku był ogromnym sukcesem.

W drodze do finałów nasz zespół wyeliminował drużynę MKS-u Chojniczanka. Serdecznie gratulujemy.

SP5 w składzie : Kacper Szypryt (4g), Michał Partyka (3j), Piotr Karczyński (3j), Maksymilian Nartowski (3j), Maciej Kotlęga (3j), Igor Prądzyński (3j), Marcel Dobek (3j), Jan Żuchowski (3j), Nikodem Lemańczyk (3j), Nikodem Rydygier (3j).

Do turnieju przygotowali dzieci: Zofia Zakrzewska, Rafał Żuchowski, Radosław Pilcek