Zabawa „Czy poznajesz nauczyciela?”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Mały Samorząd Uczniowski złożył życzenia dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły. W celu radosnego celebrowania tego święta oraz lepszego poznania pedagogów uczących w naszej szkole zorganizował również konkurs „Czy poznajesz nauczyciela?”.
    Każdy uczeń, ukierunkowany przez nauczycieli: Hannę Nosińską i Weronikę Chamier Cieminską mógł wziąć udział w zabawie. Polegała ona na odgadnięciu na podstawie zdjęć z dzieciństwa nazwisk siedmiu nauczycieli uczących w edukacji wczesnoszkolnej. Większość dydaktyków została bezbłędnie rozpoznana. Uczniowie nie mieli wątpliwości, aby rozpoznać nauczyciela kryjącego się pod numerem 4, Panią Hannę Nosińską.
      Gratulujemy i cieszymy się z zainteresowania tym konkursem.

Weronika Chamier Cieminska